Obsah fóra Hledej-Aukce.cz
 FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Uživatelské skupiny   •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení
 Jakou banku využíváte při transakcích na aukčních serverech Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Přidat nové témaZaslat odpověď
Autor Zpráva
Josef Zelenka

Aukro.cz: j-b-z-l
Odklepnuto.cz: j.b.z.l
iKup.cz.cz: j-b-z-l
Aukceprotebe.cz.cz: j.b.z.l
Auktiva.cz.cz: j-b-z-l
Aukro.sk.cz: j-b-z-l

PříspěvekZaslal: 14 duben 2008 09:54 CitovatNávrat nahoru

Doposud jsem nejvíce používal PayPay. Dostal jsem avízo o doručené platbě na mobil a email. Zřízení a vedení účtu bez poplatků. Výhodný poplatek při platbách do ciziny (přepočet jednoho USD). Platby mezi uživateli během pár vteřin (včetně ciziny) a to bezplatně. Převody na cizí měny. Ale co zavedli poplatky za příchozí platby, tak při položkách nad 400,-Kč to už tak zajímavé není. Další nevýhodou tam je, že je důležité vyplňovat specifický symbol , pokud vám někdo platí z jiné banky a protože jsou lidé nepozorní, často se stává, že na to zapomenou, nebo tento údaj přehlédnou. Teď uvažuji, že přededlám na mBank. Jaké tam máte zkušennosti ? Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Safina

Aukro.cz: Safina1
Odklepnuto.cz: Safina
iKup.cz.cz: Safina
Aukro.sk.cz: Safina1

PříspěvekZaslal: 14 duben 2008 15:11 CitovatNávrat nahoru

s mBank mám jen skvělé zkušenosti. :D Jsem tam sice jen krátce, ale zcela bez poplatku :)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Johny
Administrátor

PříspěvekZaslal: 14 duben 2008 16:31 CitovatNávrat nahoru

ja mam mBank od noveho roku a zatim si nemuzu stezovat, jiny pohyby na uctu, nez ktery jsem si udelal sam jsou -> pripsani uroku Laughing

jsem zvedav jak na to casem zareagujou ostatni banky, doufejme ze "nejaky nepoplatky" brzo odkoukaj...

jediny co mi trochu vadi, ze prevody nejsou tak rychly jak bych ocekaval...
trva to stejne jako u konkurencnich bank cca. 2 dny :?

Safina

Aukro.cz: Safina1
Odklepnuto.cz: Safina
iKup.cz.cz: Safina
Aukro.sk.cz: Safina1

PříspěvekZaslal: 14 duben 2008 19:43 CitovatNávrat nahoru

Já mám jinak také konto u GE a i tam jsem spokojena. Mám GENIUS - platím sice 119,- za vedení účtu a to je také vše. Internet banka zdarma, odchozí i příchozí platby bez poplatku, 3x výběr z bankomatu GE zdarma (vybírám jen 2x) a platí se jen za výběr z bankomatu cizí banky. Než jsem přešla na GENIUS měla jsem obyčejný účet platila 99,- za vedení účtu a jediné co bylo zadarmo bylo 3x výběr z bankomatu.
Jo a zapomněla jsem napsat že mi vždy přijde upozornění SMSkou na to že mi na účet přišli peníze, ale částka musí být vyšší jak 100,-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
vany11

Aukro.cz: vany11
Odklepnuto.cz: vany11
Aukro.sk.cz: vany11

PříspěvekZaslal: 27 duben 2008 22:27 CitovatNávrat nahoru

ahoj,
můžete mi někdo vysvětlit,pro blbce co je to ta mBank a jestli se tam dá platit z internetu.zatím používám paypay,ale ty poplatky jsou hrozný.kolik se platí v mBank??
díky

PříspěvekZaslal: 27 duben 2008 22:36 CitovatNávrat nahoru

je to úplně bez poplatků. najdeš to na www.mbank.cz - bez problémů se dá platit přes net.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
avathar101

Odklepnuto.cz: avathar101

PříspěvekZaslal: 29 květen 2008 10:17 CitovatNávrat nahoru

www.mbank.cz - neumí platby ze zahraničí
www.fio.cz - jede přes čSOB (sběrný účet) - takže platební karty má jejich (poplatek za výběr 6Kč ve vlastním bankomatu atp.) ale! Jde posílat peníze ze Slovenska za cenu vnitrostátního poplatku :)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VilmaB

Aukro.cz: VilmaB
Odklepnuto.cz: VilmaB
Aukro.sk.cz: VilmaB

PříspěvekZaslal: 30 květen 2008 21:28 CitovatNávrat nahoru

Další výhoda FIO nastane v okamžiku, kdy Slovensko přejde na eura. Díky tomu, že FIO operuje i tam, budou potom platby v rámci EU za velice mírné poplatky a to i z českých účtů FIO.
Ideální je teď asi kombinace účtů u FIO a u mBank.
Josef Zelenka

PříspěvekZaslal: 25 únor 2009 04:49 CitovatNávrat nahoru

Tak můžu sdělit, že po více jak roční zkušenosti jsem s bezplatnou mBank velice spokojený a již na aukčních serverech je mnoho uživatelů, kteří mají zde účet. Potom jde to vše jak na drátkách....PayPay používám teď jenom pro platby do zahraničí. Účet u české spořitelny jsem již zrušil - a za zrušení i zaplatil unibrow ....Představa, že bych se v obchodě choval stejně jako naše privilegované banky: "vám se naše ceny nelíbí ? nejste spokojený ? tak to si pěkně zaplatíte !!!" mi vyluzuje hořký úsměv na rtech :?
enteen

PříspěvekZaslal: 26 únor 2009 12:10 CitovatNávrat nahoru

mBank má jedinou chybu - nelze přijímat platby ze zahraničí. Jinak ho mohu jen doporučit. Máme se ženou každý jeden účet, to znamená 6 výběrů z bankomatu zdarma. O ničem podobném, lepším nevím.
Luigy
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27 únor 2009 07:28 CitovatNávrat nahoru

S mBank mám bohužel jednu špatnou zkušenout. Před rokem, když přišli do čech, jsem se u nich hned zaregistroval a otevřel si účet. Také jsem si nechal poslat domu platební kartu. Když během 2 měsíců nepřišla, volal jsem jim co se děje. Slíbili mi že kartu pošlou ještě jednou. Po dalších několika měsících stále nic nepřišlo. Tak jsem se vydal na jednu z jejich poboček (nebo spíš stánků?) a tam mi slíbili, že karta už mi tentokrát opravdu dojde. Nedošla. Adresu jsem si u nich kontroloval, byla správně. Bez platební karty mi byl účet k ničemu, tak jsem raději zůstal u své staré komerční banky.
Jediné za co mohu mBank pochválit, je že každý měsíc mi chodí výpis na kterém jsou samé nuly. U jiných bank by čísla zřejmě klesly do mínusu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
enteen

PříspěvekZaslal: 27 únor 2009 14:02 CitovatNávrat nahoru

Karta mi přišla do týdne a po rychlé registraci ji žena obdržela také velmi rychle. Problém u Vás mohl vzniknout také proto, že Vás kurýr nezastihl. Ale nechci tu dělat bance obhájce.
Alex

Aukro.cz: Bubakyn
Aukceprotebe.cz.cz: Alex
Aukro.sk.cz: Bubakyn

PříspěvekZaslal: 02 březen 2009 19:34 CitovatNávrat nahoru

Používám uniCredit Bank (bývalá Živnostenská Banka).
Bleskové platby. Výběry ze všech bankomatů jen za 9Kč, super rychlé převody z PayPay..a poplatky za hubičku nemám si na co stěžovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zipo

PříspěvekZaslal: 03 leden 2010 13:41 CitovatNávrat nahoru

FIO, mBank - vše zdarma, internetbanking, navíc u FIO bezkonkurenční ceny za platby do a ze zahraničí (Slovensko zdarma), k tomu karty, co víc by si člověk mohl přát ? abc abc :D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Josef Zelenka

PříspěvekZaslal: 20 leden 2010 01:30 CitovatNávrat nahoru

Tak dnes již po dvou letech můžu se podělit o dobrou zkušennost s mBankou - rychlé, bezplatné (3 výběry z jakéhokoliv bankomatu měsíčně bezplatné). Jsem nadmíru spokojen. Jenom škoda, že nelze posílat a přijímat platby ze zahraničí.
Kifo

PříspěvekZaslal: 25 září 2010 17:40 CitovatNávrat nahoru

Osobně používám Oberbank pro rychlost zahraníčního platebního styku a mBank pro platby v rámci čR. PayPay jsem zavrhl po tom co zvýšil poplatky na nehorázné sumy za příchozí platby na obchodní účet. S mBank jsem spokojen akorát nedoporučuji cokoliv chtít po operátorech na mLince jelikož jejich arogance nezná mezí
PetraSiva

PříspěvekZaslal: 02 prosinec 2014 12:43 CitovatNávrat nahoru

Já mám Equa.

Přidat nové témaZaslat odpověď

Přejdi na:   

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma