Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

Aukro.cz

Aukro.cz Aukro je bezpochyby největším aukčním serverem v Čechách a svou pozici si stále upevňuje masivními reklamními kampaněmi na internetu, v tištěné inzerci a poslední dobou zkouší oslovit nové uživatele dokonce i reklamou v televizi.

Téměř všechny služby v oblasti prodeje jsou na Aukru zpoplatněny. Ceník je poměrně komplikovaný a poplatky se odvíjejí dle výběru kategorie, počtu obrázků u aukce, výchozí ceny apod. Detailní ceník naleznete zde.

Mezi služby poskytované zdarma patří například offline aplikace Quick Loader, která může ušetřit čas při zakládání většího počtu aukcí, případně aukcí které často opakujete.
Aukro nabízí za symbolický poplatek manažera prodeje, díky kterému získáte lepší přehled ve svých ukončených aukcích resp., v jaké fázi se konkrétní transakce nachází. Je zde možnost nadefinování šablon (automatických emailů), díky kterým se obchodování na Aukro.cz stane příjemnější.

Aukro jako jediný aukční portál nabízí program Ochrana kupujících. Kupujícímu tak dává záruku, že v případě neobdržení vydraženého předmětu, příp. obdržení předmětu, který se podstatně liší od popisu v aukci, vyplatí Aukro finanční náhradu kupujícímu v rámci tohoto programu až do výše 20.000 Kč. Dalším nabízeným programem je STOP padělkům, díky kterému by se Vám nemělo na Aukro.cz stát, že zakoupený předmět bude pouze imitací známé značky.

Nabídka aukcí na Aukro je více než pestrá a pohybuje se kolem 500.000 otevřených aukcí v daný okamžik. Podle veřejně dostupných statistik (zdroj alexa.com) se návštěvnost na Aukro.cz pohybuje okolo 220.000 návštěvníků denně. Pokud k tomu zohledníme i počet registrovaných uživatelů - cca 1.000.000, tak šance na prodej svého zboží (z pohledu prodejce) je opravdu vysoká.

Registrace na Aukro.cz probíhá standardní formou, tedy vyplněním základních údajů a potvrzením emailové adresy. Pro prodej zboží je nutné ověření zadaných údajů (při registraci) ze strany administrátora. Aukro nabízí pouze jednu možnost ověření, a sice zaslání dopisu s ověřovacím kódem na adresu uvedenou uživatelem při registraci.
V případě, že vlastníte internetové stránky, můžete využít na Aukru partnerský program, díky kterému si můžete buď finančně polepšit, nebo nasbírané body využít k úhradě služeb u společnosti Aukro s.r.o.

V případě, že chcete mít aktuální přehled o Aukro, vědět jaké novinky chystá, jaké jsou aktuální zajímavé aukce a další informace, navštivte neoficiální online magazín Aukroweb.cz

Pokud chcete mít lepší přehled o tom co všechno můžete na Aukro aukce online najít, jaký software a pomůcky vám tento největší aukční server v ČR nabízí a chcete vědět jak s nimi pracovat, navštivte další neoficiální internetové stránky Aukcniweb.cz, kde najdete vše potřebné včetně návodu na bezplatnou registraci.

Trojici neoficiálních webů, které informují o Aukro bazar uzavírá web Aukrobazar.cz s podobným zaměřením jako ty předchozí, tedy nabídkou kompletních aktuálních informací z Aukro světa, které vám pomohou být v obraze.
 
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel