Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

eBum.cz

eBum.cz eBum vznikl v roce 2003 a řadí se mezi české aukční servery, které své služby nabízí zdarma. eBum nepožaduje žádné provize z prodeje, žádné poplatky za založení aukce či vložení obrázků k aukci. Mezi placené služby patří pouze zviditelnění jednotlivých aukcí např. umístěním aukce na hlavní stránce či přednostním výpisem v daných kategoriích.

eBum k možnosti prodeje zdarma nabízí firmám a větším prodejcům status „Profesionální dražitel“, neboli zpoplatněné služby, které v sobě zahrnují určitý balíček placených služeb za zvýhodněnou cenu a některé funkce, které nejsou běžným uživatelům dostupné. Více informací o profesionálním dražiteli naleznete zde.

Mimo jiné eBum nabízí zdarma offline aplikaci pro jednodušší zadávání aukcí či hromadný import z XML.

Počet otevřených aukcí se pohybuje okolo 500 v daný okamžik. Veřejně dostupné statistiky (zdroj alexa.com) bohužel neudávají relevantní výsledky o návštěvnosti na eBum.cz, proto lze pouze odhadovat, jakou návštěvnost může tento server dosahovat. Počet registrovaných uživatelů se pohybuje momentálně okolo 9000.

Registrace na eBum.cz probíhá standardní formou - vyplněním základních údajů a potvrzením své emailové adresy. Po správném provedení registrace obdržíte vstupní bonus v hodnotě 100 Kč, který můžete využít na propagaci svých aukcí. Pro prodej zboží je nutné ověření zadaných údajů (při registraci) ze strany administrátora. eBum nabízí hned 3 možnosti ověření, a sice prostřednictvím Pay Pay, emailem či bankovním převodem. Více informací naleznete zde

V případě, že vlastníte nějaké internetové stránky, můžete využít na eBum.cz partnerský program, díky kterému si můžete buď finančně polepšit, nebo nasbírané body využít k propagaci svých aukcí.
 
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel