Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

iKup.cz

iKup.cz iKup se řadí mezi 3 největší aukční servery v Čechách a v této trojici je jediným, který své služby nabízí zcela zdarma. iKup nepožaduje žádné provize z prodeje ani poplatky za založení aukce. Mezi placené služby patří pouze zviditelnění/zvýraznění jednotlivých aukcí např. umístěním aukce na hlavní stránce, přednostním výpisem či zvýraznění aukce v daných kategoriích. iKup jako jediný aukční server také nabízí možnost vložit zadávanou aukci do kategorií najednou.

K možnosti „prodeje zdarma“ nabízí iKup alternativu v podobě tarifů, které v sobě zahrnují určitý balíček placených služeb za zvýhodněnou cenu. Největší výhodou těchto tarifů je přednostní výpis v jednotlivých kategoriích, tzn., pokud prodáváte častěji, pravděpodobně tuto možnost využijete. Detailní ceník společnosti iKup s.r.o. naleznete zde

iKup.cz mimo jiné nabízí offline aplikaci pro zadávání aukcí či SMS upozornění zůstávají uživatelům na iKup.cz zcela zdarma.
Mezi placené služby patří používání iKup Masteru - webového rozhraní, díky kterému získáte dokonalý přehled svých ukončených aukcí.

Počet otevřených aukcí se pohybuje kolem 15.000 v daný okamžik. Podle veřejně dostupných statistik (zdroj alexa.com) se návštěvnost na iKup.cz pohybuje okolo 6.000 uživatelů denně, což se vzhledem k počtu otevřených aukcí jeví jako dobrá šance prodat své zboží za rozumnou cenu. Pokud k tomu zohledníme i počet registrovaných uživatelů, který se pohybuje momentálně kolem 135.000, šance na nalezení toho správného kupce pro Vaše zboží se ještě zvýší.

Registrace na iKup.cz probíhá standardní formou, tedy vyplněním základních údajů a potvrzením své emailové adresy. Po správném provedení registrace obdržíte vstupní bonus v hodnotě 200 Kč, který můžete využít na propagaci svých aukcí či uhrazení jednoho z tarifů. Pro prodej zboží je nutné ověření zadaných údajů (při registraci) ze strany administrátora. iKup nabízí 2 možnosti ověření, a sice poštovní formou či bankovním převodem (dle zvoleného způsobu ověření získáte další bonus na své iKup konto v hodnotě 0-100 bodů).
V případě, že vlastníte internetové stránky, můžete využít na iKup.cz partnerský program, díky kterému si lze buď finančně polepšit, nebo nasbírané body využít na propagaci svých aukcí či objednání nějakého tarifu. Další možností jak si získat pár bodíků do svého iKup konta, je zaslat doporučení aukčního serveru iKup.cz svým známým.
 
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel