Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

Mimiweb.cz

aukce.mimiweb.cz Server mimiweb vznikl v roce 2008 a řadí se mezi nejmladší české aukční servery, navíc úzce specializované na maminkovský sortiment. Své služby nabízí zdarma nepodnikajícím fyzickým osobám. Tito uživatelé mají kromě prodeje zdarma možnost využít placeného profilu zvýhodněného o některé, neplatícím prodejcům nedostupné funkce jako např. aktualizace aukcí a inzerátů, provozování eshopů, účast v chatu apod. Uživatelé prodávající za účelem zisku (firmy) jsou povinni využít placeného profilu dle stanovených pravidel a ceníku. Více informací o ceníku naleznete zde

Počet otevřených aukcí se pohybuje kolem 500 v daný okamžik.

Veřejně dostupné statistiky (zdroj alexa.com) bohužel neudávají relevantní výsledky o návštěvnosti na aukce.mimiweb.cz, proto lze pouze odhadovat, jakou návštěvnost tento server může dosahovat. Počet registrovaných uživatelů se pohybuje okolo 3000.

Registrace u mimiweb.cz probíhá standardní formou, resp. vyplněním základních údajů a potvrzením své emailové adresy. Pro prodej zboží není nutné ověření zadaných údajů (při registraci) ze strany administrátora, tzn., že prodávat můžete začít ihned po úspěšně provedené registraci.

Mimiweb nabízí zajímavou formu partnerského programu - doporučení tohoto serveru známým. V případě, že přivedete na aukce.mimiweb.cz svého známého, který Vás při registraci uvede jako „doporučitele“ dostanete od provozovatele stránek (iProdukční s.r.o.) odměnu ve výši 8% z každé platby, kterou Váš známý v budoucnu této společnosti poukáže.
 
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel