Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

Odklepnuto.cz

Odklepnuto.cz Odklepnuto se bezesporu řadí mezi 3 největší aukční servery v Čechách. Oproti své konkurenci se odlišuje hlavně tím, že drtivá většina aukcí (cca. 80%) je zařazena v kategorii sběratelství.

Odklepnuto požaduje provize z prodeje ve výši 1,5-3% z obratu za daný měsíc, ovšem nevybírá žádné poplatky za založení aukce ani za vložení až 6 obrázků k aukci. Mezi placené služby patří pouze automatické opakování aukce či zviditelnění jednotlivých aukcí např. umístěním aukce na hlavní stránku, přednostním výpisem či barevným zvýrazněním aukce v daných kategoriích.
Detailní ceník společnosti Odklepnuto s.r.o. naleznete zde.

Odklepnuto v současné době sice nenabízí žádnou offline aplikaci, díky které by bylo zakládání aukcí rychlejší a pohodlnější, uživatel si bude muset vystačit s webovým formulářem. Jak je ale dle počtu otevřených aukcí vidět, žádný zásadní problém to pro prodejce neznamená.
Nabídka aukcí na Odklepnuto se pohybuje se okolo 330.000 otevřených aukcí v daný okamžik. Nutno ovšem podotknout, že díky nulovým poplatkům za založení, se v nabídce vyskytuje poměrně hodně „ležáků“, což atraktivitě nabídky dosti ubírá.

Podle veřejně dostupných statistik (zdroj alexa.com) se návštěvnost na Odklepnuto.cz pohybuje kolem 10.000 návštěvníků denně. Pokud ovšem zohledníme počet registrovaných uživatelů, který se pohybuje momentálně okolo 60.000, šance na nalezení toho správného kupce není až tak špatná.
Registrace na Odklpenuto.cz probíhá standardní formou, tj. vyplněním základních údajů a potvrzením své emailové adresy. Pro prodej zboží je nutné ověření zadaných údajů (při registraci) ze strany administrátora. Odklepnuto nabízí pouze jednu možnost ověření, a sice zaslání dopisu s ověřovacím kódem na adresu uvedenou uživatelem při registraci.
V případě, že vlastníte internetové stránky, můžete na Odklepnuto využít partnerský program, díky kterému si můžete buď finančně polepšit, nebo nasbírané body využít k úhradě služeb u společnosti Odklepnuto s.r.o.
 
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel