Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

Rozbaleno.cz

Rozbaleno.cz a jeho provozovatel LIMAL(CZ) je obchodně-logistická společnost působící na českém trhu od roku 2006. Prostřednictvím internetového prodeje nabízí široký sortiment zboží za bezkonkurenční ceny. V současné době patří mezi největší prodejce na aukčních portálech Aukro.cz a iKup.cz, kde uskutečnili již více než 100.000 úspěšných prodejů. Za dobu svého působení získal LIMAL(CZ) mnoho spokojených zákazníků, o čemž vypovídají tisíce pozitivních hodnocení udělených uživateli například na Aukro.cz.
S prodejem přes online aukce má společnost LIMAL mnohaleté zkušenosti i v zahraničí. Na německém eBay, patří mezi nejvýznamnější prodejce - Powerseller PLATINUM. Specializuje se především na prodej rozbaleného zboží prostřednictvím klasické či holandské aukce, u které se cena zboží snižuje v pravidelném intervalu do doby, než zákazník zboží zakoupí. Zabezpečuje kompletní logistický servis - skladování, balení a expedici zboží ve vlastním skladovém prostoru. Díky tomu je společnost schopna zaručit zboží vždy skladem a jeho expresní dodání již do druhého dne.
Co nabízí?
V aukcích společnosti LIMAL (CZ) i v e-shopu Rozbaleno.cz si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu zboží, jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, mobilní telefony, PC nebo audio technika. Zákazníkům také nabízí pestrý sortiment kvalitního oblečení světových značek, produkty pro děti, vybavení pro turistiku, camping a také vše potřebné pro domácnost či automobily.
Sortiment zahrnuje jak výběrové modely nového zboží a skladové zásoby světových výrobců, tak i zboží se sníženou hodnotou.

Rozbaleno.cz = Nejen rozbalené a levné zboží
Hledáme na
Logo Aukro
Logo Odklepnuto
Logo iKup.cz
Logo eBum
Logo Aukce Mimiweb
Logo A.cz
Logo Přiklepni.cz
Logo Auktiva.cz
Logo Pinkej.cz
Logo Rozbaleno.cz
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel