|
|
Kresba10
Skica, papír, tužka, formát-cca A5. Lze zaslat jako obyčejné psaní nebo balík (dle dohody).
|
3 Kč
30 Kč
|
Kup teď
|
|
|
|
OBRÁZEK sing. nevím pěkné 77-95 plátno .
Obrázek sing. pěkné pozůstalost. Plátno 77-95cm .Ulička někde v Chomutově akademický malíř otec koupil nevím přesně autora. Osobní převzetí nebo dovezu za naftu. ...
|
790 Kč
|
1m 49s
|
|
|
|
OBRÁZEK sing. Rud. Václavovič 100-70cm karton. .
Obrázek sing. pěkné pozůstalost. Karton 100-70cm . Osobní převzetí nebo dovezu za naftu. DOHODA PO TELEFONU.
|
1 790 Kč
|
4m 34s
|
|
|
|
OBRÁZEK sing.ŠIMEK 1935 118-88 cm PLÁTNO
Obrázek sing. pěkné pozůstalost. Plátno 118-88cm . Osobní převzetí nebo dovezu za naftu. DOHODA PO TELEFONU.
|
1 790 Kč
|
7m 2s
|
|
|
|
Obraz - tempera Jindřich Janus 30x25 cm
Prodáme obraz od Jindřicha Januse.Tempera na kartonu, 30x25 cm.
|
100 Kč
|
21m 33s
|
|
|
|
||||
|
|
Obraz Srnky, malovaný na skle-naivní umění
Nabízíme naivní obraz malovaný na skle.Autor neznámý.Rozměr 25x18 cm.
|
10 Kč
|
31m 16s
|
|
|
|
2 ks obrazy -tisk na plátně
Nabízíme dvojici obrazů-tisk na plátně. Rozměry 60x40 cm.
|
3 Kč
|
1h 1m
|
|
|
|
ÚŽASNÁ OLEJOMALBA ORIGINÁL SIGNOVÁNO 94X89cm
PRODÁM ORIGINÁLNÍ OLEJOMALBU SIGNOVANOU S ROMANTICKÝM MOTIVEM ŠEŘÍKŮ VE VÁZE. OBRAZ JE OPRAVDU VELIKÝ - 94CM NA VÝŠKU A 89CM NA ŠÍŘKU (měřeno s rámem). PŮSOBÍ ...
|
4 500 Kč
|
1h 7m
|
|
|
|
Český Krumlov - litografie - signace
Český Krumlov - litografie
s rámem 59 x 46 cm
Stav viz foto
|
400 Kč
|
1h 14m
Kup teď
|
|
|
|
Obraz Kluziště od Viktora Strettiho z roku 1951!!!
Obraz od Viktora Strettiho z roku 1951 v původním rámu. Velikost obrazu je 30x40cm bez rámu a v rámu 43x54cm
|
2 000 Kč
|
1h 56m
|
|
|
|
Hofbauer R. podmalba na skle signováno 1929
26 cm na 20 cm ířka rámu 2 cm nepo kozeno
|
300 Kč
|
2h 24m
|
|
|
|
Max Švabinský litografie rámováno, pasparta,
litografie, velikost obrázku 23 x 17 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno kosatce celková velikost 44 x 35 cm
|
2 000 Kč
|
2h 24m
|
|
|
|
Litice u Žamberka - olej - masivní rám - Musílek
íře rámu 16 cm, tlou ťka 8 cm, celková velikost 68 cm na 105 cm - pro obraz, nepo kozeno, - na překližce je hrad Litice v Čechách namalovaný panem řídícím Musilem ...
|
2 000 Kč
|
2h 24m
|
|
|
|
Mniatura ve stříbře.
Miniatura kva na kosti.Malba od vídeňského malíře viz foto.Ve stříbrném rámečku.Stříbrný řetízek není původní.Rozměry 62x41 mm.Délka řetízku 700 mm.
|
5 000 Kč
|
2h 54m
Kup teď
|
|
|
|
starožitný rám s reprodukcí 102x84
starožitný ram s reprodukcí ženy rám mírně odřený
|
2 200 Kč
|
3h 19m
|
|
|
|
||||
|
|
Obraz ručně malovaný
38x38cm. viz foto
|
50 Kč
|
3h 44m
Kup teď
|
|
|
|
Krásný velký obraz Malíř Nosek
Krásný velký obraz Malíř Nosek Olej Plátno
|
990 Kč
|
5h 48m
|
|
|
|
Obraz od malíře E KUBIERSCHKY 1893
Obraz od malíře E KUBIERSCHKY 1893 Reprodukce
|
350 Kč
|
5h 49m
|
|
|
|
Jar.ŠTIKA - TANEČNICE.
Kolorovaná kresba pod sklem v původním masivním rámu.Signováno viz foto.(Jaroslav Štika 1906-1940 Praha)Rozměry kresby 86x61 a s rámem 114x89 cm!!!
|
5 500 Kč
|
6h 46m
|
|
|
|
Krajina signováno Šarf
Krajina signováno Šarf 32x44 cm s rámem 41x43 cm rám mírně odřený
|
550 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
K.Skála olej plátno
K.Skála olej plátno 39x35 cm plátno 30x27 cm rám mírně odřený
|
1 550 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
Moře signováno 86x64 cm
Moře signováno 86x64 cm karton80x38 cm
|
1 500 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
Jarní slunce nad Verdekem39x29 cm
Jarní slunce nad Verdekem 39x29 cm karton35x25 cm signováno rám mírně odřený
|
1 000 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
Originálod malířeKotel Zimní krkonoše olej karton
Zimní krkonošeolej karton 104x71cm nerámováno
|
2 500 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
Tetřev v horské krajině
Tetřev v horské krajině signováno 30x43 cm
|
900 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
Slunečnice signovaný olej na kartonu
Slunečnice signovaný olej na kartonu32x40 s rámem karton24x32 cm
|
250 Kč
|
6h 52m
Kup teď
|
|
|
|
PĚKNÝ STARÝ OBRAZ - ZÁTIŠÍ S OVOCEM - OLEJ
VELMI PĚKNÝ STARÝ OBRAZ - ZÁTIŠÍ S OVOCEM.
ROZMĚRY RÁMU CCA 57 X 38 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA SOLOLITOVÉ DESCE. NA FOTKÁCH JSOU ODLESKY OD ...
|
980 Kč
|
6h 58m
|
|
|
|
PECKA ! - SKALNATÉ POBŘEŽÍ - O. KLEČKA A. M. 1938
PŘEKRÁSNÝ, VELKÝ OBRAZ - SKALNATÉ POBŘEŽÍ. AUTOREM JE CENĚNNÝ AKADEMICKÝ MALÍŘ OTO KLEČKA. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO.ROZMĚRY RÁMU CCA 76 X 56 CM, RÁM JE ...
|
4 990 Kč
|
7h 8m
|
|
|
|
OBRAZ
PŘEKLIŠKA,AUTORA NEZNÁM,57X72CM,KOUSEK RÁMU ZNIČENÝ
|
200 Kč
|
7h 9m
|
|
|
|
Akt nahá ženy
Obraz Akt nahé ženy na tvrdém povrchu. Rozměry 43x36 cm
|
350 Kč
|
7h 10m
|
|
|
|
||||