Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

Kategorie: Starožitnosti, umění > Současné umění   [zrušit]

Zobrazeno 1 - 30 aukcí z celkového počtu 817
 
 
Řazení:
Zobrazených aukcí:
Strana:  12345678>
Google
aukro
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
PODZIM PŘICHÁZÍ- olej, špachtle na plátně, rozměr i s rámem 38cm x 48cm, barvy jsou ve skutečnosti lehce odlišné- výraznější, výborný stav
400 Kč 
 
1h 23m
 
aukro
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
PODZIM PŘICHÁZÍ- olej, špachtle na plátně, rozměr i s rámem 38cm x 48cm, barvy jsou ve skutečnosti lehce odlišné- výraznější, výborný stav
200 Kč 
 
1h 34m
 
aukro
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
Prodám obraz olej, autor Antonín Petlach
PODZIM PŘICHÁZÍ- olej, špachtle na plátně, rozměr i s rámem 38cm x 48cm, barvy jsou ve skutečnosti lehce odlišné- výraznější, výborný stav
400 Kč 
 
1h 55m
 
aukro
OSADA
OSADA
Akryl na sololitu 44x40 cm
1 360 Kč 
 
3h 50m
 
aukro
Keramika - set
Keramika - set
Keramický set. vše co na fotu.
70 Kč 
 
4h 31m
 
aukro
SOŠKA ŽENY ZESPODA ŠTÍTEK PÁLENÁ HLÍNA V 20 CM
SOŠKA ŽENY ZESPODA ŠTÍTEK PÁLENÁ HLÍNA V 20 CM
SOŠKA ŽENY ZESPODA ŠTÍTEK PÁLENÁ HLÍNA V 20 CM SOŠKA JE LEPENÁ. VIZ FOTO SLEDUJTE I MÉ OSTATNÍ AUKCE!!!
350 Kč 
 
6h 31m
 
aukro
BRONZOVÁ SOŠKA NA PODSTAVCI STARÁ PRÁCE  SECESE
BRONZOVÁ SOŠKA NA PODSTAVCI STARÁ PRÁCE SECESE
BRONZOVÁ SOŠKA NA PODSTAVCI STARÁ PRÁCE. VÝŠKA 14,5CM SAMOSTATNÁ DÍVKA 10,5CM. NEPOŠKOZENO. VIZ FOTO SLEDUJTE I MÉ OSTATNÍ AUKCE!!!
1 200 Kč 
 
6h 34m
 
aukro
Obrázek Kolorovaná žena
Obrázek Kolorovaná žena
Obrázek 28 x 24 cm, nálezový pěkný stav viz foto.
300 Kč 
 
7h 39m
 
aukro
Sběratelská příručka Weltkunst - (F111)
Sběratelská příručka Weltkunst - (F111)
sběratelská příručka - výsledky světových aukcí (obrazy, kresby, miniatury, ikony, grafika, fotografie, plastika, medaile), Weltkunst Mnichov 1986, německy, 895 stran ...
199 Kč 
 
9h 11m
 
aukro
KING LEAR - LEIPZIG BERNHARD TAUCHNITZ 1868
KING LEAR - LEIPZIG BERNHARD TAUCHNITZ 1868
Dobrý den! Nabízím divadelní hru No. 30 ,,KING LEAR" z cyklu ,,THE PLAYS OF WILLIAM SHAKESPEARE in 37 parts". Kniha byla vydána vydavatelem ,,BERNARD TAUCHNITZ" ve městě ...
200 Kč 
 
9h 29m
 
aukro
originál  fotografie - (H139)
originál fotografie - (H139)
Jan Mlčoch, Milenci XI., orig. čb. fotografie na fotopapíře, celkem 31x30 cm, vzadu signováno a popsáno tužkou, na okrajích papírová lepenka, fotograf, narozen v ...
1 999 Kč 
 
9h 36m
 
aukro
V. Makovský 1943 - Sádra - (H111)
V. Makovský 1943 - Sádra - (H111)
Vincenc Makovský (1900-1966), Matka s dítětem, 1943, sádra cca 34x12,5 cm, výška celkem cca 18 cm, signováno na soklu, prach, nečistoty, drobné oděrky, publikováno v ...
4 999 Kč 
 
9h 36m
 
aukro
Fotografie 1959 - (D754)
Fotografie 1959 - (D754)
Fotorok 59, ročenka čs. fotografie 1959, Praha 1960, red. A. Hoffmeister, J. Prošek, 128 stran obraz. příloh, většinou čb, několik barev., 27x20 cm, stav - chybí papír. ...
399 Kč 
 
9h 36m
 
aukro
Břetislav Benda 1938 - (G504)
Břetislav Benda 1938 - (G504)
Břetislav Benda (1897-1983), Lidé bez domova (uprchlíci ze Sudet), 1938, výška 22,5 cm, keramika, patinováno, signováno na soklu, vzadu na soklu drobně ...
4 999 Kč 
 
9h 36m
 
aukro
Madona - della Robbia - Kopie - (H590)
Madona - della Robbia - Kopie - (H590)
Madona s Ježíškem v rámu s hlavami andělíčků a rostlinným dekorem, cca 1930, kopie podle Andrea della Robbia (1435-1525), kopie bez barevných glazur, zmenšená ...
2 499 Kč 
 
9h 36m
 
aukro
KUBISMUS - SIGN. JH
KUBISMUS - SIGN. JH
DALŠÍ FOTA POD TEXTEM ! Kubismus olej a akryl na kartonu. Na zadní str. podpis + razítko Nový rám, perfektní stav - rovnou pověsit na zeď. Velikost s rámem 43 x 58 ...
1 500 Kč 
1 500 Kč 
9h 37m
Kup teď 
aukro
Akt - Torzo - (G550)
Akt - Torzo - (G550)
Akt, ženské torzo, jemná (měkká) kamenina, výška 14,5 cm, nesignováno, prach, nečistoty, na spodním okraji drobně odštípnuto, při pohledu zepředu téměř není ...
1 499 Kč 
 
10h 5m
 
aukro
J. Erhart : Šumava - Plešné jezero, foto pod sklem
J. Erhart : Šumava - Plešné jezero, foto pod sklem
J. Erhart : Šumava - Plešné jezero, foto pod sklem - stav viz. foto. Sklo bohužel prasklé. Rozměr rámu: 44cm x 34cm. Ve výřezu: 38,5cm x 28,5cm Při více vyhraných ...
190 Kč 
 
11h 25m
 
aukro
FOTOPLÁTNO - Hazmburk
FOTOPLÁTNO - Hazmburk
Prodám své nové fotoplátno (nerozbalené). Rozměry 80x40
1 999 Kč 
1 999 Kč 
12h 22m
Kup teď 
aukro
FOTOPLÁTNO - Posed
FOTOPLÁTNO - Posed
Prodám své nové fotoplátno (nerozbalené). Rozměry 90x60
1 999 Kč 
1 999 Kč 
12h 30m
Kup teď 
aukro
Masivní skleněná váza (prodej starožitností a skla)
Masivní skleněná váza (prodej starožitností a skla)
Velká masivní skleněná váza Ruční výroba Sklářské emajly Autorská práce JM Sklárna Salajna Výroba 2004 Nálezový stav Výška cca 37 cm Hmotnost 5,1kg !!
1 800 Kč 
 
12h 42m
 
aukro
Skleněná váza (prodej starožitností a skla)
Skleněná váza (prodej starožitností a skla)
Skleněná váza Ruční výroba Černé sklo Lipnované šumavské sklo Nálezový stav Výška cca 23,5 cm
150 Kč 
 
12h 43m
 
aukro
soubor fotek
soubor fotek
v dobrém stavu/viz.fotky
150 Kč 
 
13h 20m
 
aukro
soubor portrétů 1
soubor portrétů 1
vel.A4 v dobrém stavu/viz.fotky
150 Kč 
 
13h 20m
 
aukro
soubor portrétů
soubor portrétů
vel.A4 v dobrém stavu/viz.fotky
150 Kč 
 
13h 20m
 
aukro
Originální technika -detaily! -60x50cm-certifikát hodnoty 370EUR n269
Originální technika -detaily! -60x50cm-certifikát hodnoty 370EUR n269
"KOMPOZICE" obraz vychází z několikaletého experimentálního vývoje originálních technik 60 x 50 x 0,5 cm (sololit - nutné zarámovat) foto s rámečkem je ...
571 Kč 
 
13h 49m
 
aukro
VELKÉ PLÁTNO - IMPASTO TEXTURY -detaily! - 80x60 hodnota 15 tis n268
VELKÉ PLÁTNO - IMPASTO TEXTURY -detaily! - 80x60 hodnota 15 tis n268
"LABYRINT" 80 x 60 x 2 cm napnuté italské plátno na dřevěném rámu obraz je připraven k zavěšení, strany jsou rovněž barvené profesionální akrylové barvy ...
825 Kč 
 
14h 3m
 
aukro
zasklený štír
zasklený štír
zachovalý ,obraz´ štír prúměr 19 cm na výšku 4 cm ...
150 Kč 
 
14h 4m
 
aukro
Anna Pammrová - Mé vzpomínky na Otakara Březinu - Konůpek - tisk Picka
Anna Pammrová - Mé vzpomínky na Otakara Březinu - Konůpek - tisk Picka
Anna Pammrová - Mé vzpomínky na Otokara Březinu, Praha, J. Picka, 1934, vysázeno Menhartovým písmem Hollar. Vytištěno na pravém japanu 48 výtisků a na papíru ...
2 400 Kč 
2 400 Kč 
14h 17m
Kup teď 
aukro
Zvonecky. Krasne. Retro 1980 Keramika, kuže. Čechy
Zvonecky. Krasne. Retro 1980 Keramika, kuže. Čechy
Viz foto.  Možnost osobniho prevzeti v Praze 3.
290 Kč 
 
15h 16m
 
Google
 
Strana 1 z 28
  123456789101112131415>
Google
Hledej-Aukce
v kategorii
 
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel