Hledej-Aukce.cz

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání

Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:

Kategorie: Starožitnosti, umění > Současné umění   [zrušit]

Zobrazeno 1 - 30 aukcí z celkového počtu 698

Řazení:
Zobrazených aukcí:
Strana:  12345678>
Google
aukro
J.P-FIREMNÍ VEČÍREK
J.P-FIREMNÍ VEČÍREK
OLEJ NA SOLOLITU   50-40CM , , ..AUTOR Jiří Petr . zastoupen ve sbírkách po celém světě...koukněte na mé další aukce
1 200 Kč

8h 10m

aukro
J.P-HOUSLISTKA
J.P-HOUSLISTKA
232 Kč

8h 12m

aukro
Originální technika -PLÁTNO -60x50cm-certifikát hodnoty 508 EUR n9708
4 Kč

8h 38m

aukro
PLÁTNO - GESSO 3D TEXTURY -detaily! 70x50 hodnota 15 tis n9070
1 600 Kč

8h 57m

aukro
První sníh - orig. XL olej 70x50 cm
2 Kč

1d 5h

aukro
TOLSTOJ DĚTEM !!!
TOLSTOJ DĚTEM !!!
Prodám knihu TOSTOJ DĚTEM,velmi pěkný stav !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
KNIHA HRY S OTEVŘENÝMI KARTAMI ANEB OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ALENA VALIŠOVÁ
Prodám knihu HRY S OTEVŘENÝMI KARTAMI ANEB OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ALENA VALIŠOVÁ ,měkká vazba,kniha v zachovalém pěkném stavu,dále stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
KNIHA MINISTERSTVO VNITRA OBJEKTIVY FOTOGRAFŮ !!!
Prodám knihu MINISTERSTVO VNITRA OBJEKTIVY FOTOGRAFŮ,nepoškozená,dále stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
VELKÁ KNIHA ČESKOSLOVENSKÁ VLASTIVĚDA OD OSÍDLENÍ ČS.ÚZEMÍ DO R.1781 !
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA PŘÍRODA A ČLOVĚK ANTONÍN PŘÍHODA !!!
Prodám starou knihu PŘÍRODA A ČLOVĚK ANTONÍN PŘÍHODA,trochu poškozená v ohybu,ale jinak kniha v zachovalém stavu,zajímavá,dále stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA ČTENÍ O HUDEBNÍCH FORMACÍCH JAN ZDENĚK BARTOŠ !!!
Prodám starou knihu ČTENÍ O HUDEBNÍCH FORMACÍCH,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA ESTETICKÁ VÝCHOVA JAROMÍR UŽDIL !!!
Prodám starou knihu ESTETICKÁ VÝCHOVA,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA ZVÍŘÁTKA A LIDÉ DOC.Dr JAN OBENBERGER !!!
Prodám starou knihu ZVÍŘÁTKA A LIDÉ,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
A.S.PUŠKIN KAPITÁNSKÁ DCERKA !!!
Prodám knihu KAPITÁNSKÁ DCERKA,velmi pěkný stav !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA PŘEHLED ČESKOSLOVENSKÝCH DĚJIN DO r.1526 JAROSLAV PURŠ !!!
Prodám starou knihu PŘEHLED ČESKOSLOVENSKÝCH DĚJIN DO r.1526,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA V RUŠTINĚ  RISBUSHKIN !!!
Prodám starou knihu v ruštině RIABUSHKIN,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA ČESKOSLOVENSKÉ DĚJINY V OBRAZECH ALOIS MÍKA  !!!
Prodám starou knihu ČESKOSLOVENSKÉ DĚJINY V OBRAZECH,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
STARÁ KNIHA CO NEVÍTE O PŘÍRODĚ  ZDENĚK MICHALEC !!!
Prodám starou knihu CO NEVÍTE O PŘÍRODĚ,stav viz fota !!!!
1 Kč

1d 6h

aukro
Lubomír Krátký: PROBUZENÍ, olej, plátno, kubismus, originál
5 200 Kč

1d 8h

aukro
Originální technika -PLÁTNO -60x50cm-certifikát hodnoty 508 EUR n9072
1 800 Kč

1d 8h

aukro
J.P-LEHKÁ SNÍDANĚ
J.P-LEHKÁ SNÍDANĚ
3 Kč

1d 8h

aukro
PLÁTNO - GESSO 3D TEXTURY -detaily! 70x50 hodnota 15 tis n9068
1 895 Kč

1d 9h

aukro
Smaltované cedule 8 ks.
Smaltované cedule 8 ks.
2 Kč

2d 1h

aukro
PODZIM U RYBNÍKA- 2x tempera
PODZIM U RYBNÍKA- 2x tempera
..rozměry 18x31cm a 17 x 27 cm, tempera na sololitu a tempera na tvrdším papíře, nerámováno, barvy jsou ve skutečnosti lehce odlišné- výraznější, výborný stav
1 Kč

2d 1h

aukro
Originální technika -PLÁTNO -60x50cm-certifikát hodnoty 508 EUR n9425
2 Kč

2d 9h

aukro
PLÁTNO - GESSO 3D TEXTURY -detaily! 70x50 hodnota 15 tis n9071
1 100 Kč

2d 9h

aukro
Mist a jeho havrani
Mist a jeho havrani
2 000 Kč

3d 1h

aukro
Po strništi (100x70 cm), Lukáš Kadlec, olej na plátno
6 000 Kč
6 000 Kč
3d 2h
Kup teď
aukro
Večer na Labi (100x80 cm), Lukáš Kadlec, olej na plátno
6 000 Kč
6 000 Kč
3d 2h
Kup teď
aukro
Socha ANDĚL, 46cm. orig. sign. Neubauerová, žula, drc. žula, běleno.
7 800 Kč

3d 5h

Google

Strana 1 z 24
  123456789101112131415>
Google
Hledej-Aukce
v kategorii

Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel