Hledej-Aukce.cz
Hlavní Strana |  Statistiky |  O aukcích |  Partneři

... všechny aukce na jednom místě

Hledej Aukce
v kategorii
Rozšířené vyhledávání
 
Hledat přesnou frázi:
Hledat na serveru:
Hledat v aukcích uživatele:
 

O aukcích

České aukční servery

Aukro.cz Odklepnuto.cz iKup.cz
eBum.cz PrimaAukce.cz Aukce.Mimiweb.cz
AukceProTebe.cz BabyAukce.cz A.cz
Priklepni.cz Aukce.Vltava.cz Vatera.cz
ArtBohemia.cz PhilaShop.cz Cira.cz
SuperAukce.cz MimiAukce.cz eMimi.cz
Aukce-Auction.cz AutoMotoAukce.cz Aukce.Slavia.cz
eProdej.Waran.cz/aukce/ Aukce-Brno.cz Aukce-Poptavka.cz
MiniAukce.cz Gastro-Aukce.cz Aukce.Military.cz
NemoAukce.cz AukceZbozi.cz AukceAcc.cz
Nabidni.cz NaseMimi.cz EuAukce.cz
AukceZahajena.cz Aukce.Mamča.cz i-Buy.cz
LuxusAukce.cz Aukce.Mince-Bankovky.cz Top-Aukce.cz
ProAukce.cz inAukce Aukce.Loveme
Šílená-Aukce.cz    
 

Weby zabývající se internetovými aukcemi

Aukce-Online.info    
iAukce.net    
AukceOnline.net    
NetAukce.unas.cz    
 

Články

Jak se nenechat napálit v internetových aukcích

2008-01-15 - Potřebujete se zbavit nepotřebných věcí? Nejpohodlnější jsou zřejmě internetové aukce. Je zde i velká pravděpodobnost, že najdete kupce.

Zdroj: technet.idnes.cz

Deset nejšílenějších internetových aukcí

2008-02-20 - Jestli občas dumáte, co všechno se dá koupit, při prohlížení internetových aukcí zjistíte, že téměř všechno. Od částí těla přes kuriozity zapsané v Guinnessově knize rekordů až třeba po duchy. Stačí jenom pořádně hledat a mít na účtu dost peněz!

Zdroj: xman.idnes.cz

Komerční nemovitost lze prodat v elektronické aukci

2007-04-25 - Internetové aukce už se netýkají pouze drobného zboží jako je oblečení, elektronika a sběratelské předměty. Na trhu funguje také aukce, která si vzala na mušku komerční nemovitosti jako prodejny, výrobny a skladové prostory. Co slibuje tato novinka?

Zdroj: fincentrum.idnes.cz

Prodáváte a nakupujete přes bazar? Zkuste raději aukci. Ušetříte

2007-05-03 - Internet nabízí mnoho příležitostí jak výhodně nakoupit či prodat nejrůznější druhy zboží. Vedle internetových obchodů, inzertních serverů a bazarů existuje možnost nakupovat a prodávat zboží v internetových aukčních síních.

Zdroj: technet.idnes.cz

Kupte si telefon svých snů - v aukci můžete hodně ušetřit

2006-12-01 - Toužíte po telefonu, který u nás ještě není v prodeji, ale v zahraničí se již prodává? Zkuste se podívat, zdá Vámi vysněný přístroj nenajdete na stránkách aukčního serveru eBay. Oproti nákupu v klasickém obchodě či bazaru mnohdy ještě ušetříte.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Zboží i za zlomek ceny? Z druhé ruky v internetové aukci

2005-01-26 - Internet si v Česku pomalu zvyká na nový fenomén - internetové aukce. Za hranicemi je už dobře znají, pro některé nakupující se staly doslova mánií. Jak by ne, když tu lze koupit zboží i za zlomek původní hodnoty. A to téměř cokoli, od oblečení, audio- i videotechniky, domácích spotřebičů, kosmetiky až po auta nebo hospodářská zvířata.

Zdroj: technet.idnes.cz

Aukro.cz vstupuje na scénu

2003-10-10 - V srpnu letošního roku se na českém Internetu objevila nová služba - Aukro.cz. Jedná se o českou alternativu polské služby Allegro.pl (doména Allegro.cz byla zabraná...), která má již vyjma nově spuštěné české rovněž už zavedenou holandskou verzi Ricardo.nl. Jak si povede polská obdoba amerického eBay na českém trhu?

Zdroj: lupa.cz

Revoluce na Aukro.cz?

2006-06-07 - Blogy a diskusní fóra jsou plná otázek a protestů zainteresovaných už od jara: aukční portál Aukro.cz zdražuje provize z prodeje předmětů a zároveň kolabuje po technické stránce. Jeho uživatelů prý přibývá. Z argumentů se stává regulérní bitva. Zvítězí v ní uživatelé, nebo provozovatel?

Zdroj: lupa.cz

Internetové aukce v ČR: velká pnutí na malém trhu

2007-10-11 - Aukro.cz, největší tuzemský aukční server, upravil od začátku října svůj ceník a český internetový aukční trh tím postihlo menší zemětřesení. Jsou tyto změny šancí pro dosud nevýraznou konkurenci, nebo se většího rozvoje internetových aukcí nedočkáme?

Zdroj: lupa.cz

Obcházejí internetové aukce zákon?

2002-07-11 - V poslední době se v různých periodikách objevují tvrzení, že provozovatelé internetových aukcí obcházejí nebo snad dokonce porušují zákon č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách. Obzvláštní aktivitu v tomto směru vyvíjí předseda České asociace dražebníků pan Miroslav Oliva, který na toto téma publikoval několik článků.

Zdroj: e-komerce.cz

Na internetových aukcích lidé loni vydražili zboží za 1,5 miliardy korun

2008-01-18 - Zhruba jeden a půl miliardy korun utržily v loňském roce internetové aukce. Jde tak přibližně o troj- až čtyřnásobný meziroční nárůst. Počet nakupujících se zdvojnásobil přibližně na tři čtvrtě miliónu.

Zdroj: novinky.cz

iKup.cz vs. Aukro.cz

2007-03-22 - Který z aukčních serverů má použitelnější webové stránky, profesionálnější grafiku, příjemnější ovládání a lepší technické zpracování? Přečtěte si srovnání od odborníků z H1.cz.

Zdroj: ihned.cz

Dražba od 1 Kč se vyplatí - láká pozornost

2007-11-26 - V internetových aukcích se dá prodat a koupit prakticky cokoli včetně předmětů, pro které už nemáte využití. Před Vánocemi to může být způsob, jak si vylepšit rozpočet. Prodávají se třeba semena exotických rostlin, pivní lahve z první republiky nebo fungující internetový obchod i s plným skladem.

Zdroj: ihned.cz

Internetových aukcí se vloni zúčastnil dvojnásobný počet lidí

2008-01-18 - Počet účastníků tuzemských internetových aukcí se vloni více než zdvojnásobil a činil kolem tři čtvrtě milionu. Celkový obrat největších aukčních domů se pohyboval kolem 1,5 miliardy korun, což meziročně představuje troj- až čtyřnásobný růst.

Zdroj: ihned.cz

Mall.cz vstupuje do online aukcí

2007-03-21 - Největší online obchodník společnost Internet Mall se spojila s aukčním serverem Odklepnuto.cz a zakládají společný podnik.

Zdroj: ihned.cz

České aukční servery I - iKup.cz

2007-01-12 - Aukce je velmi vzrušující způsob nákupu a prodeje. Pojďme se společně podívat, jakým způsobem může probíhat na Internetu. V tomto článku si představíme aukční server iKup.cz.

Zdroj: emag.cz

České aukční servery II - Aukro

2007-01-18 - Putování po aukčních serverech na českém Internetu pokračuje svým druhým dílem, ve kterém navštívíme aukční server Aukro.

Zdroj: emag.cz

České aukční servery III - Aukce.cz

2007-01-24 - Třetí díl malého seriálu o aukčních serverech na českém internetu pojednává o serveru Aukce.cz.

Zdroj: emag.cz

České aukční servery IV - srovnání

2007-01-29 - Který český aukční server je nejlepší? Závěrečný díl seriálu shrnuje základní principy internetových aukcí a vzájemně porovnává představené internetové aukce.

Zdroj: emag.cz

Aukce na internetu

2005-04-08 - Chcete něco výhodně prodat nebo koupit? Nevíte kde? Zapomeňte na staré inzeráty a zkuste jednu z internetových aukcí. Je to rychlé, jednoduché a většinou úplně zdarma. Poradíme vám, jak na to.

Zdroj: finexpert.cz

Podvodníci řádili na Aukru, škody jdou do miliónů

2008-05-22 - Na aukčním serveru Aukro.cz řádili v minulých týdnech podvodní uživatelé. Scénář byl vždy stejný - nejdříve proběhlo několik obchodů v pořádku, aby dotyční získali kladné hodnocení a tím i důvěru dalších kupujících.

Zdroj: technet.idnes.cz

Podvodníci neřádili jenom na Aukro.cz, ale i jinde

2008-05-23 - České aukční síně v posledních týdnech zřejmě začali zneužívat podvodníci nebo podvodník používající více identit. Server Technet.cz upozornil na podvody v aukční síni Aukro.cz ...

Zdroj: lupa.cz

eBay se usazuje v Praze, českou lokalizaci zatím neplánuje

2008-05-27 - Do tří let hodlá eBay výrazně posílit pražské analytické a marketingové centrum. Ačkoli Češi prostřednictvím aukčního portálu čile obchodují, spuštění české mutace není na pořadu dne.

Zdroj: lupa.cz

Přiklepni.cz - internetová sběratelská aukce spuštěna!

2008-05-20 - Na českém internetu se dne 20. května 2008 po dlouhém čekání konečně objevuje ryze česká, výhradně sběratelská aukce z dílny Zdeňka Jindry.

Zdroj: infofila.cz

Klady a nástrahy internetových aukčních síní

2008-08-25 - Prodej a nákup prostřednictvím aukčních serverů a online aukčních síní se v celém světě těší stále větší oblibě. Podle statistik přibývá ročně až 15 % uživatelů. Jen na českém trhu jich působí desítky.

Zdroj: mesec.cz

Až 20 tisíc korun nabízí Aukro podvedeným zákazníkům – aktualizováno

2008-09-10 - Společnost Aukro provozující internetovou aukční síň Aukro.cz zavedla program ochrany kupujících, který zaručí zákazníkům serveru získat odškodné ve výši až 20 tisíc korun v případě, že se stanou obětí podvodu. Firma o tom informovala na úterní tiskové konferenci.

Zdroj: zive.cz

Aukro: Pro bezpečnost uživatelů děláme dost

2008-09-12 - I přes relativně malou velikost místního trhu v Česku působí 28 lokálních aukčních serverů, Aukro, které nedávno oslavilo své páté narozeniny, mezi nimi vyniká především svou velikostí. Mezi uživateli českého Internetu si nese poněkud kontroverzní pověst. Jak je to ale s obchodováním na Aukru doopravdy?

Zdroj: lupa.cz

Propojení profilů na Ukažse.cz s Aukro.cz

2008-11-13 - Komunitní server Ukažse.cz mediální skupiny MAFRA zahájil spolupráci s aukčním serverem Aukro.cz. Uživatelé, kteří mají profily na obou službách, je nyní mohou vzájemně propojit.

Zdroj: lupa.cz

Aukční server spouští i Vltava

2008-12-08 - Vltava hledá další cesty jak se prosadit na konkurenčním trhu českých online obchodů a spouští aukční server Aukce.vltava.cz.

Zdroj: emag.cz

Na uživatele Aukro.cz útočí phishing

2008-12-18 - Provozovatelé aukční síně Aukro.cz varují uživatele před podvodným e-mailem, který koluje Internetem.

Zdroj: lupa.cz

Aukro.cz pod útokem phishingu

2008-12-19 - Aukční server Aukro.cz upozorňuje na podvodné e-maily, které uživatele Aukra nabádají k přihlášení do uživatelského účtu této služby. Využívá tomu odkaz na podvodnou stránku, která na první pohled vypadá jako stránka Aukra.

Zdroj: zive.cz

Přes milion uživatelských účtů na Aukro.cz

2009-01-07 - Aukční síň Aukro.cz dosáhla miliónu založených uživatelských účtů. Zakladatel resp. zakladatelka jubilejního miliontého účtu získá od provozovatele aukční síně dárek v podobě LCD televizoru.

Zdroj: lupa.cz

Na Aukru se za rok prodalo pět miliónů předmětů

2009-02-25 - Aukro se pochlubilo statistikou za rok 2008, ze které vyplývá, že prostřednictvím tohoto aukčního webu bylo prodáno přes pět miliónů různého typu zboží. Pro srovnání – největší internetový prodejce počítačů a spotřební elektroniky, Alza.cz, zaznamenal za minulý rok 792 tisíc vyřízených objednávek. O levné použité zboží je tedy evidentní zájem.

Zdroj: zive.cz

eBay je v češtině, Aukro v ohrožení

2009-03-27 - Největší a nejznámější aukční web eBay je nyní dostupný i v českém jazyce, a to na adrese http://cz.ebay.com. Možnost nastavení českého jazyka se už také objevila v zápatí stránky eBay.com.

Zdroj: zive.cz

Aukro.cz a Bezrealitky.cz budou spolupracovat na aukcích nemovitostí

2009-05-07 - Aukční server Aukro.cz a projekt Bezrealitky.cz oznámily spolupráci. Aukro.cz zavedlo speciální sekci pro dražbu nemovitostí teprve letos v lednu a od spolupráce s projektem Bezrealitky.cz si slibuje posílení své pozice v této oblasti.

Zdroj: lupa.cz

Na eBay můžete nakupovat v češtině a v korunách. Není ale český

2009-03-27 - Aukční portál eBay zprovoznil "Czech Buying Hub". Je v češtině, ceny přepočítává na koruny a zobrazuje nabídky jen prodejců, kteří mohou své zboží poslat i do ČR.

Zdroj: technet.idnes.cz

Podivné aukce, aneb jak prodat iPhone za 60 000 Kč

2009-05-18 - Nový Playstation 3 za 425 Kč nebo iPhone za 647 Kč, kdo by to nechtěl? Na podobné možnosti lákají aukční weby SuperVyhodne.cz, SuperBid.cz nebo Comito. Kde je ale zakopaný pes?

Zdroj: zive.cz

Přicházejí: aukce s platbou za příhoz, letadlo či spíše loterie?

2009-05-19 - Do Česka se pomalu přesouvá další stálice Internetu zaměřená na zinkasování lidí toužících po supervýhodném nákupu. Že vám nedává smysl platit za příhoz v aukci? O aukci nejde, jde o hru a o to, jak z účastníků dostat peníze na to, aby bylo možné vydražit iPhone za 600 Kč. Hra, výhodný nákup, letadlo nebo loterie? Či od každého trochu?

Zdroj: lupa.cz

Prima: na Aukro.cz řádila podvodnice, vybrala 400 000 korun

2009-08-31 - Zpravodajství televize Prima během víkendu přineslo informaci, že policie řeší trestní oznámení na údajnou podvodnici řádící v aukční síni Aukro.cz. Uživatelka vystupující pod přezdívkou Leni22 měla podle Primy nabízet přes známou českou aukční síň nové počítače se zárukou za vyvolávací cenu od jedné koruny.

Zdroj: lupa.cz

eBay přichází pomalu, Aukro zatím neohrozí

2009-03-31 - Celosvětově patří aukční systémy mezi nejnavštěvovanější internetové weby. V Česku tomu dlouho tak nebylo, chyběl silný hráč. Až po dlouhém boji se etablovalo Aukro a vydělává miliony. Tržnice světa eBay ovšem v březnu představila počeštěný web. Letos bude prostě rušno.

Zdroj: lupa.cz

eBay míří konečně do Česka

2009-11-26 - Největší aukční server eBay se po nesmělých krůčcích s českou lokalizací snaží oslovit český trh naplno. Přináší podporu české měny, časových pásem či otvírá větší prostor pro české obchodníky. Kromě našeho trhu se eBay nově zacílí na Švédsko, Norsko, Dánsko, Řecko a Rusko. Jaké jsou šance nadnárodního eBay proti středoevropsky silnému Aukru?

Zdroj: lupa.cz

Nákupy v aukcích na internetu mají svá kouzla i rizika

2009-10-14 - Internetové aukce se těší stále větší oblibě. Od prvních vlaštovek v polovině 90.let minulého století své služby nabízejí desítky českých společností, obchodovat se dá i prostřednictvím zahraničních serverů. Co dělat, abyste nenaletěli podvodníkům či si snad neobjednali nějaké zboží, které vám bude kdovíkdy doručeno?

Zdroj: mesec.cz

Na internetových aukcích koupíte pod stromeček unikátní i nové zboží

2009-11-13 - Auto ukryté pod příkrovem sněhu, neznámé značky, stáří a technického stavu – to byla zřejmě jedna z největších kuriozit poslední doby vydražených na internetových aukcích. Na serveru eBay za něj kupec nabídl v přepočtu asi šedesát tisíc korun.

Zdroj: technet.idnes.cz

Internetové aukce, zadní vrátka standardní e-komerce

2010-06-30 - Internetové aukce nejsou jen prodej zboží nejvyšší nabídce. Stále častěji lidé používají Kup teď a stále více obchodníků takto stanovuje cenu. Čím se pak "aukční domy" liší od běžných nákupních galerií? Především obratem - tím je převyšují. A nejenom v zahraničí, situace je podobná i u nás.

Zdroj: lupa.cz

Na Aukro mohou nyní nakupovat i nezletilí

2010-11-10 - Od včerejška mohou na našem největším aukčním a obchodním portálu Aukro.cz obchodovat nezletilí uživatelé starší 15 let.

Zdroj: finexpert.e15.cz

Aukro spouští svůj vlastní platební systém

2010-06-16 - Způsobů plateb na internetu je mnoho. Nejrozšířenějším je služba PayPal, která umožňuje online platby kartou, přičemž funguje jako bezpečnostní prostředník mezi obchodníkem a zákazníkem. PayPal však stále není dostupný v češtině, což dalo vzniknout ryze české konkurenci, kde vzniklo hned několik systémů pro online platby.

Zdroj: zive.cz

 
 
Partneři: Bazar|Plastická Chirurgie|Prodej nepotřebných věcí|Rozbalené zboží|Sledování vozidel